Najpiękniejsze lakiery do paznokci dla Ciebie

Manicure hybrydowy szybko zjednał sobie uznanie wśród kobiet. Jego właściwości, estetyczny wygląd i trwałość sprawiły, że panie chętnie zamieniły inne metody malowania paznokci na wchodzącą na rynek nowość. Łącząc w sobie zalety żelu i zwykłego lakieru do paznokci, hybrydy są obecnie jedną z najbardziej popularnych metod zdobienia paznokci.

Czym są lakiery hybrydowe?

Lakiery hybrydowe są – jak sama nazwa wskazuje – hybrydą pomiędzy zwykłym lakierem do paznokci a żelem. Łączą w sobie najlepsze cechy obu preparatów do zdobienia paznokci.

Piękne kolory i blask doskonale znany i lubiany przez użytkowniczki z lakierów tradycyjnych oraz trwałość żelu. Dzięki zastosowaniu lakieru hybrydowego możemy cieszyć się z zadbanych paznokci dłoni i paznokci stóp dłużej. Bez obaw o szybkie odpryski, ścierania, czy też pękanie lakieru.

To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na częste odwiedziny gabinetu kosmetycznego, a jednocześnie nie chcą rezygnować z poczucia posiadania perfekcyjnego manicure i pedicure przez długi czas. Lakiery hybrydowe świetnie sprawdzają się dla pań, które ciągle gdzieś pędzą i zależy im na nieskazitelnym wyglądzie niezależnie od sytuacji.

Trwałość lakierów hybrydowych

Co wyróżnia lakiery hybrydowe ponad innymi? Oczywiście legendarna już wśród pań trwałość. Manicure przy pomocy lakierów hybrydowych wykonuje się raz na 2 lub 3 tygodnie. Według zwolenniczek tego rodzaju manicure, utrzymuje się on minimalnie przez okres 14 dni.

Niezależnie od tego, jakich zadań podejmujemy się na co dzień. Oznacza to, że bez obaw o trwałość lakieru możemy swobodnie wykonywać wszystkie swoje codzienne obowiązki. Nawet te, które wymagać będą od nas kontaktu z wodą. Manicure hybrydowy jest również świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych.

Panie, które są pasjonatkami aktywności fizycznej – jeżdżą konno, pływają, czy nawet uprawiają sporty ekstremalne – będą mogły nadal cieszyć się doskonałym stanem swoich paznokci.

Nie trać czasu na zwykłe lakiery. Wybierz hybrydę!

Trwałość lakierów hybrydowych przekłada się oczywiście na to, że mniej czasu poświęcamy na pielęgnację swoich paznokci. Dzięki temu możemy go zagospodarować inaczej – spędzić czas w gronie znajomych, rodziny, czy po prostu relaksując się.

W przeciwieństwie do większości zwykłych lakierów, gdy używamy lakieru hybrydowego paznokcie malujemy co 14 lub nawet 21 dni. To spore udogodnienie i oszczędność czasu, zważywszy na to, że tradycyjne lakiery mają niekiedy problem z utrzymaniem się na paznokciach nawet kilka godzin.

Dzięki hybrydzie możemy zapomnieć o nieustannych poprawkach, długim schnięciu, czy nieustannym sprawdzaniu stanu swoich paznokci. To bardzo wygodne i komfortowe!

Szeroka paleta kolorów

Lakiery hybrydowe pod względem różnorodności kolorystycznej niczym nie ustępują lakierom tradycyjnym. Mimo, że paleta kolorów jest bardzo szeroka, to nadal pojawiają się nowe kolekcje. Dzięki czemu każda kobieta znajdzie idealny kolor dla siebie, który będzie pasował do jej nastroju oraz oczywiście kreacji.