Kategorie
Poradniki

Gdzie kupić wyjątkowe obrączki?

Razem ze swoim narzeczonym rozpoczynacie planowanie ślubu oraz wesela? W zasadzie nie wiecie, od czego zacząć i na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę? W poniższym artykule podpowiemy Wam, o czym należy pamiętać!

Planowanie ślubu 

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas, niezależnie od tego, w jakim wieku się na niego zdecydujemy. To dzień, który z pewnością zapamiętamy na całe swoje życie. Nic więc dziwnego w tym, że planowanie tej imprezy rozpoczynamy już nawet na dwa lata przed jej terminem. Zastanawiasz się, o czym koniecznie należy w tym przypadku pamiętać? Z pewnością będzie to:

  • rezerwacja sali weselnej. To niestety bardzo często najcięższa, a także i najdroższa decyzja, którą musimy podjąć. Po pierwsze, salę weselną wybieramy pod kątem naszych osobistych preferencji. Każda z nich ma swój indywidualny, niepowtarzalny styl oraz chociażby układ pomieszczeń. Salę weselną wybieramy pod kątem wielkości naszej imprezy, a więc ilości zaproszonych gości. Nie powinniśmy dopuścić do sytuacji, w której goście nie mieszczą się na parkiecie tanecznym. 
  • dokumentacja w Kościele oraz termin ślubu. Pozostaje nam oczywiście wybór Kościoła, w którym będzie odbywał się nasz ślub. Oczywiście na długo przed docelowym terminem musimy wraz z partnerem załatwić wszelką dokumentację. Co więcej, czekają nas również nauki przedmałżeńskie. 
  • wynajem samochodu do ślubu. Skoro jest to jeden z najważniejszych dni w życiu, powinniśmy czuć się podczas niego wyjątkowi. To, jakie auto wynajmiemy, zależy od naszych preferencji. Do dyspozycji mamy zarówno samochody sportowe, takie jak Porsche 911, eleganckie takie jak Mercedes klasy C oraz klasyczne, retro takie jak na przykład Polonez. Ogromna różnorodność w ofercie firm wynajmujących samochody sprawia, że z pewnością znajdziesz w nich coś dla siebie. Warto w tym przypadku nie oszczędzać, gdyż wynajęty samochód posłuży nam również do ślubnych sesji zdjęciowych, do których będziemy wielokrotnie wracać przez całe swoje życie. 
  • zakup garnituru oraz sukni ślubnej. Panowie mają w tym przypadku zdecydowanie łatwiej, chociaż należy tu pamiętać o idealnym dopasowaniu garnituru, przecież wszystkie oczy będą skierowane właśnie na Pana Młodego. W tym celu możemy zakupić garnitur szyty na miarę. Pamiętajmy jednak, że nasza waga może się zmienić nawet w ciągu kilku ostatnich tygodni do daty ślubu, tym samym w razie potrzeby warto odwiedzić zaprzyjaźnioną krawcową. Dużo cięższa decyzja pozostaje Pannie Młodej, która musi zakupić suknię ślubną. Jak wiele kobiet tak wiele preferencji. Jedne z nich będą gustować w księżniczkowym fasonie, drugie postawią na obcisłe i dopasowane białe suknie. Wszystko zależy od tego jak ją sobie wymarzyliśmy, ale ogromne znaczenie gra również sylwetka, jaką posiadamy. To od niej uzależniony jest fason, który będzie dla nas najlepiej dopasowany. Do salonu sukien ślubnych warto wybrać się z przyjaciółką bądź mamą. Warto mieć tam osobę, która doradzi nam, jaki wybór będzie najlepszy
  • zakup obrączek ślubnych.

Zakup obrączek ślubnych

Obrączki ślubne stają się symbolem Waszej miłości i pozostają z Wami nieustannie przez cały dzień. Ich wybór nie powinien być więc przypadkowy. Najpopularniejszą formą i najchętniej wybieraną przez Pary Młode są oczywiście złote obrączki ślubne. To klasyczne rozwiązanie, wybierane przez zdecydowaną większość osób. Na rynku są dostępne jednak inne modele, tak zwane unikalne obrączki. Wśród nich znajdziemy między innymi obrączki z czarnego złota, a więc czarne obrączki ślubne. To ciekawy pomysł i sposób na to, żeby się wyróżnić. Jeżeli lubisz działać nieszablonowo i łamać schematy – może być to świetna, idealna propozycja właśnie dla Ciebie. Warto sprawdzić ofertę jubilera https://diamondsky.pl/. Dzięki temu sprawdzisz szeroki asortyment obrączek i dopasujesz model do swoich preferencji. Co więcej, możesz liczyć na fachową poradę jubilera, który doradzi Ci między innymi pod kątem trwałości materiału, z którego obrączki zostały wykonane.